Meist

TONTON Spordirõivad (Shenzhen) Co, Ltd asutati aastal 2003.

Oleme hankimisel, tootmisel ja logistikal põhinev ühekordne rõivatööstus. Üle kümneaastase kogemusega oleme saanud Hiinast peamised võitlusvarustuse tootjad ja tarnijad.


Meie 2400 m² suuruses töökojas suudame kõik oma tootmisprotsessid täita ja ei pea lepingut sõlmima. Meie pehme tootmisliin võimaldab meil nii väikesi kui ka suuri tellimusi kooskõlastada ja neid lühikese ajaga saavutada. Meie Rush protsess võib pakkuda teile kõige kiiremini turniiri tööstuses.


TONTON Spordirõivad (Shenzhen) Co, Ltd

Ettevõtte toodete rakendusala hõlmab paljusid aspekte, sealhulgas puhke klubi, treeningseadet, ametlikku võistlust, jõusaali jne.

Totem Rõivaste kohandamine Pärast rohkem kui kümneaastast kogunenud kogemust, mis on kokku võetud ettevõtte kohandatud rõivaste lahenduste jaoks, aitab meie projektimeeskond täpsemalt ja kiiresti lahendada klientide erivajadusi, mis on kohandatud ettevõtte lahenduste tegelikele vajadustele. Meie mitmeaastase praktika akumuleerumise rakendamine toob ettevõttele suurima investeeringutasuvuse. Kõik MMA pintsakud, löögi valvur, singlet on saadaval täispikkade sublimatsioonidega kohandatud valmistamiseks. MOQ on 10 tk. Parima hinnaga tippkvaliteet. Tere tulemast oma tellimust.Viimastel aastatel on ettevõte järk-järgult traditsioonilisest müügist E-kaubandusele, meelitades üha rohkem kvaliteetseid e-kaubanduse talente. Spordirõivaste kaubamärgi loomiseks tugevdab ettevõte pidevalt elektroonilise kaubanduse süsteemi ja Interneti-platvormi sisemist toimimist, mis on edendanud ettevõtte toodete kvaliteeti ja teenust suurel määral. Praegu ekspordi kiire kasvuga arendab ettevõte uuenduslikku ärimudelit C2B, mis on suunatud siseturule, kohandatud professionaalsele spordirõivastele. Vaadates tulevikku, Totem sport üritab suuremat turuosa ja Interneti-platvormi kaudu ootama hiilgavaid tulemusi.


12121.jpg


Saadud sertifikaat

4heng.jpg

4shu.jpg


12.jpg


Tootmisseadmed

1(CS6版本)-2(001).jpg


Meie partnerid

合作伙伴.jpg


Teenuse tutvustus 12.jpg