Mustvalge moe pesapalli püksid

Toote tüüp: Spordirõivad Tarnetüüp: OEM Teenus Meeskonna nimi: kohandatud meeskonna nimi Toote tüüp: Pesapallikanda vanuserühm: Täiskasvanutele mõeldud värv: kõik värvid on saadaval suurusega: no limit

Toote üksikasjad

Toote üksikasjad:

Saate kujundada kõike, mida sa püksid soovid, ja me rahuldame teie nõudlust nii palju kui võimalik. Me valmistame pesapalli püksid vert mugavaks, pehmeteks. See on parim valik, kui soovite mängu mängida. Pakume teile parimat teenust.


Tootekirjeldus:

1) .Materjal

polüester, 260gsm. Kiire kuiv, hingav, mugav.

2) .Printimine

Sublimatsiooniprintimine (digitaalne ja ofsettrükk) - värviline ja isiklik disain - ei kao, ei tohi kunagi pesta, ei värvi piirata, ei tasu

3) .Disign

Disaini- või musteripiirangut pole. Prindi logod, nimed särkidel.

Lihtsalt peate saatma oma logo või disaini PDF- või AI-vormingus või andke meile oma üksikasjalikud taotlused. Meie professionaalsed disainerid annavad teile parima lahenduse.

4) .Suurus

Suurusepiirangut pole. Kõik suurused on saadaval noortelt (4. 6. 8. 10. 12. 14. 16) täiskasvanutele (3XS. 2XS. XS. SML XL. 2XL. 3XL. 4XL).

5)

Värv prinditakse suurepäraselt vastavalt Pantone'i kaardile (või CMYK-värvile)

6) .Tootmine

7 päeva proovi jaoks. 2-4 nädalat pärast proovi kinnitamist


棒 裤 尺


棒裤design1

公司2

TONTOS

Alustasime oma tegevust 2003. aastal. Sublimatsioonrõivaste tootjana võime unikaalselt pakkuda ühe peatuse lahendust nii moe- kui ka spordirõivaste jaoks, nagu pesapalli vormiriietus, jäähoki kandmine, korvpalli vormiriietus, jalgpallirõivad, Ameerika jalgpallivormid, maadlus singletid muud spordirõivad, samuti võitluskunstid kannavad ja jõusaali kulumist.

 

Meil on professionaalne disainimeeskond, kes tegeleb teie disaini ja kunstitööga kiiresti. Meie 2400 ㎡ töökojas on rohkem kui 200 oskustöölist ja täielik sublimatsiooni trükimasinad. Kõik tooted peavad enne tehasest väljumist läbima viis kontrolli, nii et olen kindel, et saame oma tellimuste jaoks lühikese aja jooksul head tööd teha.

流程5


Küsimused, mis teil võib olla:

Mida teeb Tonton kõige rohkem?

OEM- või ODM-projektid, kohandatud tootmine.

Mis on Tonton hea?

Meil on suured eelised sublimatsiooni printimisel.


Peamised tooted

Igasugused kootud ja kudumisrõivad, mida me saame teha, nagu igasugused spordirõivad, fliisist jope / hoodid, jope, jooga kandmine, rannasärgid ja nii edasi.

Kvaliteet

Usume, et kvaliteet on pikaajalise koostöö alus. Meil on rangelt kvaliteedikontrollisüsteem, et tagada meie kaupade vastavus teie kinnitatud proovile. Meil on professionaalne QC osakond.

Mis on teie MOQ?

Tavaliselt on meie MOQ 10tk sublimatsiooni tellimuste jaoks. väikseim 50tk värvitud materjalide puhul, mis sõltub stiili vajalikkusest kangast.


Küsitlus