Brand New Grappling lühikesed püksid

Toote tüüp: Spordirõivad Spordirõivad Tüüp: Võitluskunstid Kanda Tüüp: OEM Teenus Materjal: 100% polüester Sugu: Mehed Vanusegrupp: Täiskasvanud Võitluskunstid Kanda: MMA Päritolukoht: Guangzhou, Hiina (Mandri) Kaubamärk: Kohandatud

Toote üksikasjad

Toote üksikasjad:

Mis on MMA lühikesed püksid? Perfect Combat Training rõivad.
Võib-olla olete näinud MMA lühikesed püksid poes või online ja küsisid endalt, mis on MMA lühikesed püksid? Noh, sul võib olla võitluskursus MMA lühikesed püksid. MMA-rõivad viitavad segatud võitluskunstide (MMA) võistlusel ja koolitustel kuluvale spordirõivale ning segatud võitluskunstide stseeniga seotud kaubamärgile. Kuna MMA muutub küpseks spordiks, on sellele pühendatud kaubamärgid töötanud spetsialiseerunud rõivaste poole, mis parandavad MMA sportlase koolitust ja konkurentsi.


Omadused:
1. UV-vastane
2. Hingav
3. Tihendamine
4. Niiskuse eemaldamine
5. Loomulikult hingav


Tootekirjeldus:

  • Materjal: 100% polüester 145gsm-200gsm Kangas.

  • Trükkimine : sublimatsiooniprintimine (soojusülekande printimine) - värviline ja isiklik logo, mis on trükitud kiirele kuivale polüestermaterjalile, parem spordirõivaste jaoks.

  • Disain : Te saate saata oma disaini PDF- või AI-vormingus ja muudele nõuetele oma kampsunitele, meie professionaalne disainimeeskond teeb teile disaini.

  • Suurus : Euroopa ja Ameerika suurus, kõik suurused on saadaval, noortelt (4. 6. 8. 10. 12. 14. 16) täiskasvanutele (3XS. 2XS. XS. SML XL. 2XL. 3XL. 4XL)

  • Keerake aega : proovi saab teha 7 päeva pärast, ametlik tellimus viiakse lõpule 2-3 nädala jooksul pärast proovi või kujunduse kinnitamist.

图二.jpg 图一.jpg

 图三.jpg

图四.jpg

1.DHL (regulaarne) 2.UPS 3.TNT / FedEx

DHL õhutranspordi väljund.

Euro ja Põhja-Ameerika, umbes 2-4 päeva, et jõuda oma koju või kontorisse nii kaua, kui annate oma konkreetse aadressi.

Seaway, umbes 25 päeva Põhja-Ameerikasse. See on suurte koguste puhul kulutõhus.

TOOTMISMENETLUS

图五.jpg

 

COMP-i PROFIL

图六.jpg


Meie eesmärk:
- kvaliteetsed tooted
- Madal hind
- suurepärane teenus
- Õigeaegne saadetis

图七.jpg


KKK:


1.Mis on teie MOQ?

Tavaliselt on meie MOQ 10tk sublimatsiooni tellimuste jaoks. väikseim 50tk värvitud materjalide puhul, mis sõltub stiili vajalikkusest kangast.


2. Kas olete tehas või kaubandusettevõte? Meil on tehas asutati 2003 Shenzhen Guangdong; ja meil on üle 200 töötajaga professionaalne meeskond. Teie külastus on soojalt teretulnud.

 

3.Kas ma saan siin kõike kohandada?

Kindlasti jah; lihtsalt teatage meile oma erivajadustest, saame selle töö.Küsitlus